1. díl *Alli

23. září 2012 v 14:15 | Ess Ešová |  Druhá šance-Alli
1. díl
Ahoj jmenuji se Allison (Alli), bydlím v NY v rodinném domku. Byla jsem taková mala šedá myška, co proplouvala střední školou, aniž by si mě někdo extra všímal. Ale teď, je všechno úplně jinak, jsem něco jako hvězda školy … "Alli, musíme jít!" …"Musím jít, vezmeme to tedy od začátku …"

Ach jo zase další den na této zpropadené škole. Těším se, až odtud vypadnu a začnu žít konečně svůj sen - chci se stát doktorkou.
Zvonek zazvonil, právě skončila poslední vyučovací hodina. Konečně domů, jsem zvědavá co babička uvařila, mám hlad jako vlk. Jídlo ve škole se nedá sníst.
Do uší si zapnu mp3 s nahrávkami mého hlasu jak mi vykládají látku, kterou budu potřebovat na přijímací zkoušku na vysokou školu.
Jak tak hledám ve svém obřím batohu mp3ku vrazím omylem do Amy.
"Au nemůžeš si dávat pozor? Asi jsi tu nová, nikdy dřív jsem tě neviděla", řekla.
"No néé totiž …," než jsem ze sebe cokoliv vykoktala, odešla pryč.
Nána jedna, chodím s ní do třídy už 3. rok. Kdybych tak mohla ukázat Amy, že nejsem žádná obyčejná holka, ale já jsem obyčejná. Musím se změnit.
Cestu domů jsem chtěla využít k přemýšlení, proto jsem vyměnila jízdu autobusem za procházku po svých. Ulice NY mi přišla ještě živější, než obvykle na rohu ulice stál kluk, mohlo mu být zhruba tak jako mě a vypadal, že už se moc dlouho na nohách neudrží, když jsem kolem něj procházela, cítila jsem alkohol. Nechápu dnešní dobu, jsem odpůrce alkoholu a nejen toho všech drog už víc než rok jsem vegetariánka. Miluju zvířata, proto když si kupuju kosmetiku, dbám na to, aby nebyla testována na zvířatech. Moje uvažování přeskakovalo z jedné věci na druhou, až jsem byla pár kroků od domu.
Za touhle zatáčkou je náš dům chtěla jsem nakouknout, zda před ním stojí auto, jestli už je táta doma ale …
Ale nevšimla jsem si, že za zády se vynořilo auto, řítilo se přímo na mě. Co budu dělat? Chtěla jsem uskočit, ale nějak mi zkameněly nohy. Náhle křik, nastala tma, tělo mi zalil strach …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.