1. díl *Chad

23. září 2012 v 14:36 | Ess Ešová |  Druhá šance-Chad
1. díl

Ahoj jmenuji se Chad před rokem jsem se přestěhoval z Londýna sem do NY. Byl jsem na rodiče ze začátku naštvaný, měl jsem poslední rok před sebou a tak jsem se rozhodl to nějak strávit. Můj pohled se změnil, když jsem potkal Alli, okouzlila mě, ale nebyl jsem jediný, na koho udělala dojem.


"Alli," řekl jsem, "musíme jít." Chcete vědět náš příběh, vezmeme to od začátku.
Tak tohle je můj nový domov New York. Přijeli jsme k domku a naši nám oznámili, že tohle je náš nový dům. Nebyl jsem dvakrát nadšený ze stěhování, Londýn jsem měl rád, i když tam často prší. Alespoň jsem měl výmluvu, proč jsem byl zavřený věčně v posilovně. Musím uznat, že v NY bylo dnes krásně.
"Mami, tati jdu se projít," řekl jsem, ale naši mě zasypaly úkoly.
"V žádném případě nejprve nám pomůžeš nanosit věci do domu a musíš si vybalit a …," chtěla pokračovat máma, ale táta ji zastavil, uvědomoval si, že se mi moc z Londýna nechtělo. Měl jsem tam spoustu přátel a našel jsem si něco, co mě baví. Ale co už sportovat a posilovat můžu i tu v NY.
Byl jsem kousek od domu, když se přede mnou objevila nepřehledná zatáčka. Podíval jsem se lépe a uviděl dívku, stála uprostřed silnice a jakoby něco nebo někoho vyhlížela. Chtěl jsem odvrátit zrak, aby si nevšimla, že jsem ji pozoroval, když se najednou za jejími zády vynořilo auto a mířilo přímo na ni. Vůbec jsem nepřemýšlel, reagoval instinktivně, běžel za ní a strhl ji k zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.