Každý nemá dar být dobrým člověkem a o to víc se musí snažit, aby se k tomu dopracoval...

13. října 2012 v 14:39 | Ess Ešová |  Deník Ess
Vždycky se najde někdo, kdo ti zkazí tvou radost, kdo zmrazí tvůj úsměv na rtech. Minulou noc se z normálního kluka vyklubalo tohle všechno. Stalo se to, co nikdo nechtěl a on nám tím zkazil večer.
Párty, hudba, drinky a všechno kolem pak objevil se onen nepřítel. Chvíle strachu rozrušení celý večer narušený. Moje líce byly smutné, slzy studí a stékají rychle. Kdo zná, ten ví, že je hrozné dívat se, jak někdo na vašeho kamaráda útočí. Beru tu osobu za sraba, ovládla ho agresivní nálada, a proto vybral si cíl bez důvodu udání. Použil pěsti jako vyjádření, ale neuvědomil si, jaký to může dopad mít. Kéž mohla bych býti v té chvíli klukem, abych mohla, zasáhnou. Prostě zbabělče, uvědom si, jak se zachoval ten, kterému jsi ránu dal, to on se zachoval jako hrdina a nechal tě odejít s pocitem vítězství, pro něj není boj řešení. Slova vyjadřují slova mysli, ale rány to jsou věty bez slov z tvého svědomí. Uvědomujte si krásy kolem vás, každý vidí jen to, co ostatní chtějí, aby viděl. Tohle není důvod, proč jsme tu, Bůh nás stvořil, abychom se naučili žít pospolu.
Články, povídky, básničky …všechno je odraz mojí mysli, mého vědomí, svědomí a srdce …Něco proti já tě nenutila si tohle přečíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje tvorba?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.