23.1.2013 *Život je někdy nevyzpytatelný

23. ledna 2013 v 20:54 | Ess Ešová |  Deník Ess
Občas nastane den, kdy se ptám: "Proč zrovna já?" ale nikdo mi neodpovídá. Co mám udělat proto, aby si se mnou osud nehrál. Dnešní den například bych nejraději vymazala ze svého života.
Zmatek v hlavě, který dnes nastal, byl příšerný, otázky mi zatemnily mozek a já nevěděla co si na ně odpovědět. Tak jako každý den jsem ráno vstala s tím, že může být právě dnešek můj další dobrý den, před měsícem jsem našla kluka, který mě miluje a já jeho ale nikdy neříkej navždy!
Před nástupem do autobusu mě zalila obava, nevěděla jsem proč, snažila jsem se uklidnit, vždyť se nic neděje, sluchátka s hudbou mi pomohly na tyhle moje obavy zapomenout ale jen do chvíle, než jsme zastavili na další zastávce.
Do uší mi hrála moje oblíbená písnička Empathie když v tom jsem spatřila známou tvář. Zase on. Sestra se na mě otočila a usmála se a já se jí musela prostě zeptat s nadějí, že jsem se spletla.
"To nebyl ON, že?"
"Byl."
Slova mi ještě doznívala v hlavě, když jsem si uvědomila, že už dávno jedem on seděl několik sedaček přede mnou musela jsem si několikrát říct, ať se dívám jinam, ale nepomohlo to něco mě k němu láká, vím, mám super kluka, proto si říkám: "Neopusť toho, koho miluješ pro toho, kdo se ti líbí."
Celý den stále jen otázka on je ten pravý ale já miluju jiného. To nechceš, musela jsem ze sebe vypravit. Moje celodenní činnost ve škole bylo si kreslit, nakreslila jsem několik návrhů, ale nemohla jsem se soustředit, až jsem to rozlouskla.
Už vím, co mě s ním poutá a není to LÁSKA. Osud mi to chtěl ztížit, ale já už věděla co s tím udělat. Samozřejmě jel odpoledne opět se mnou, jakoby nestačila novina ve škole, ještě se mi muselo dnes stát tohle, že zase vidím jeho.
Jen co vystoupil a já také naše cesty se rozešly, ale ne na dlouho tomu plně věřím, protože on ve mně vyvolává pocit bezpečí a porozumění moc ho neznám ale ten kousek jeho osobnosti co mi byl odkryt, mi napovídá, že má stejný dosavadní život jako já a není to jednoduché. Prostě a jednoduše nás spojuje Přátelství. Možná si říkáte, že já ho vůbec ne znám ale už mnohokrát se mi stalo, že z ničeho vyrostlo mnoho.
Miluju tě, lásko :-* Ess
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje tvorba?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Lady Klofan Lady Klofan | 5. února 2013 v 22:11 | Reagovat

Jako z románu Rosamunde Pilcher!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.