Duben 2013

Proč ...? Chceš znát odpověď?

22. dubna 2013 v 14:12 | Ess Ešová |  Téma týdne
Proč zrovna já?
Odpověď žádná! Člověk se snaží být nejlepší, ale to nejde, zakopneš a jsi níž. Nejde o to být nejlepší ale vědět co chci a za tím si jít.
Tuhle otázku si pokládám dne co den "Proč zrovna já? Proč ne on? Ale stále je ticho a nikdo neodpovídá, jen v mé hlavě něco mi říká, neptej se, vstaň a jdi dál. Někomu všechno spadne do klína, ale někdo si musí vše vybojovat a proto jsem tu a bojuju.
Když promítám si v hlavě vzpomínky, objeví se tam i ty, o kterých bych radši ani nevěděla, jsou tam i okamžiky které bych raději zapomněla. Z chyb se učím a čím dál víc chápu co je pro mě dobré a co nemá cenu. I když slzy tečou mi po tvářích, v hlavě mám spoustu otázek, i když někdy se otočíte ke mně zády, já snažím se stát silnějším člověkem.
Proč zrovna já? Nehledej nikde odpověď, odpověď jsi ty, je v tobě. Tak co už jsi ji našel já ano.
Proč zrovna já? Protože mi chybí odvaha, neumím se prát jako lev ale mám něco, co občas někomu chybí - sílu, nevzdat se jít dál.
Jak říká Revolta: "Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává,
ale ten kdo je stokrát dole, stokrát to nevzdává…
Tak co, už víš odpověď?

Osud si hraje? Nejspíš :p

22. dubna 2013 v 14:11 | Ess Ešová |  Deník Ess
On!
Jak už jsem před nějakou dobou psala, můj vztah ztroskotal, po této zkušenosti jsem se rozhodla, že si počkám na Pana pravého. Nevím, kdy nebo kde ho potkám, to nechám na osudu, ale jedno vím, teď nechci žádného kluka ani vidět. Ono je opravdu super když se na vás kluk vykašle uprostřed párty a další den se divý proč se s ním nebavíte J. Teď už se tomu jen směju, když ho vidím na akci a on po mě kuká, a když se kolem mě motá nějaký kluk hned je vidět, že je naštvaný.
Kluci, asi vám nikdy neporozumím, jako vy mě taky ne.