Osud si hraje? Nejspíš :p

22. dubna 2013 v 14:11 | Ess Ešová |  Deník Ess
On!
Jak už jsem před nějakou dobou psala, můj vztah ztroskotal, po této zkušenosti jsem se rozhodla, že si počkám na Pana pravého. Nevím, kdy nebo kde ho potkám, to nechám na osudu, ale jedno vím, teď nechci žádného kluka ani vidět. Ono je opravdu super když se na vás kluk vykašle uprostřed párty a další den se divý proč se s ním nebavíte J. Teď už se tomu jen směju, když ho vidím na akci a on po mě kuká, a když se kolem mě motá nějaký kluk hned je vidět, že je naštvaný.
Kluci, asi vám nikdy neporozumím, jako vy mě taky ne.


Jsem zajímavá osobnost, někdy se nechápu já tak se ani nedivím, že mi občas nikdo nerozumí. Jsem strašně bláznivá holka s nevyplněnými sny, umím být pěkně urážlivá, když znám nějakou osobu jen chvíli tak mlčím a čekám, až začne první, takže jsem spíše, tiší povahy. Tak tady jsou v kostce moje základní povahové rysy.
Není divu, že když něco zrovna nechcete tak se vám naskytne příležitost to mít. A to se stalo i teď.
Od prváku co jsem byla na intru jsem občas vidívala v autobuse jednoho kluka. Byl mi strašně sympatický, nikdy se neusmál, kamarádky o něm říkaly, že vypadá namyšleně, ale mě to stejně neodradilo. Potom nastal bod mrazu. Teď jsem ve třetím ročníku, nejsem na intru takže alespoň ho vidívám častěji. Jenže on tenhle rok maturuje a já ho uvidím už jen asi tak 4x. O víkendu jsem se odhodlala, přes všechny své zábrany si ho přidala na FB alespoň na tohle je ta síť dobrá. Ihned si mě přidal a napsal mi tak jsme si psali jen dvakrát, ale já nevím cítím se strašně šťastná a to se nic nestalo J. Zmatek nad zmatek. Navíc chci začít běhat, abych si udělal nějakou kondičku po zimě a on je zrovna sportovec tak toho chci nějak využít.
Je to nějaká moc dobrá náhoda nemůžu tomu uvěřit, tohle se děje jen ve filmech. Uvidíme, když tak napíšu, jak to pokračuje dál.
Pokud sis dočetl tento článek až a konec tak doufám, že tě neunudil k smrti. Tohle jsem napsala hlavně, abych to ze sebe dostala ven pocity a všechno kolem. J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.