Květen 2013

Osobnost – hlava státu

21. května 2013 v 16:09 | Ess Ešová |  Téma týdne
Ano Miloš Zeman poslední dobou víc a víc zmiňované jméno jak v televizi, tak i v tisku. Zájem vzbudil díky viróze, kterou každý zpochybňuje.
Podle mého názoru si myslím, že už to média přehánějí, zkoumat podrobně chůzi atd. mi přijde trošku na hlavu. Mě bylo jednou tak špatně, že jsem nemohla vstát z postele a když jsem konečně vstala, motala jsem se jako po alkoholu.
Dobře říká se, že i příčinou Zemanovi nevolnosti je alkohol ale každý děláme chyby, abychom se z nich poučili. Proto bych neodsuzovala člověka, když nevím, jak to bylo.
Kdybych mohla v době voleb volit, volila bych ho toť vše a jsem ráda, že dopadly volby, tak jak dopadly.
Napsala: Ess Ešová

Marihuana legálně? Ano / Ne

14. května 2013 v 21:54 | Ess Ešová |  Téma týdne
Co je to marihuana asi každý ví, ale legalizace to už je vetší záhada. Já osobně nevím, na jaké mám být straně, zda souhlasit či ne.

Co bychom mohli získat z legalizace? Určitě bychom toho využili v lékařství, péči o zdraví ...
Co bychom mohli naopak ztratit? Nejen, že bychom dali do země legální drogu, ale navíc bychom dali lidem dojem, že je úplně normální zapálit si na ulici trávu ...

V mém okolí je spousta kamarádů, kteří to zkusili, ale jen hrstka lidí to zkusila pouze jednou. Oni si neuvědomují, co dělají a myslí si, že to s nimi nic nedělá. Jsem v pohodě. Dej si taky. Těmito slovy začíná závislost. Je hrozné vidět kamaráda, který padá na samé dno. Z ušlechtilého člověka stane se troska bez používání mozku. Jaký je tvůj názor. Piš do komentářů nebo na e-mail: ess.esova@seznam.cz